TRVALÁ NA ŘASY

 

Trvalá na řasy je samostatný úkon, který zabere i s následným barvením řas asi hodinu. 

Na natáčku odpovídající délce řas (není to natáčka v pravém slova smyslu - je to vlastně malý váleček) se řasy přichytí latexovým lepidlem (nakonec se pohodlně sundá s natáčkou) a pomerančovým dřívkem se řasy otočí nahoru a přichytí na natáčku, která je umístěna na víčku na řasami. Princip je stejný jako u trvalé na vlasy: trvalá (v tomto případě gel) a ustalovač (gel). Obojí se nechá na očích asi 10 - 15 minut.

 

Tyto přípravky jsou však speciálně na oči, takže nehrozí žádné poškození ani v případě, že se nedopatřením přípravek dostane do oka.

Přípravky máme od nové firmy a příjemným zjištěním je, že při aplikaci také nepálí! Doposud nebyl na našem trhu velký výběr a trvalá lehce čpěla a první tři minuty trochu dráždila.

Teď je vše bez problémů a výsledný efekt je skvělý. I u krátkých řas - oči jsou výraznější a celkový výraz obličeje je živější.

 

Trvanlivost: cca dva měsíce
Pro koho je trvalá určena: pro všechny ženy a dívky, které mají své řasy až příliš rovné
(to znamená, že ze předu nejsou příliš patrné i přesto, že mohou být celkem dlouhé) a touží mít řasy jako po aplikaci ohýbacími kleštičkami, (ty, pokud nejsou kvalitní mohou řasy poškodit) avšak s trvalejším efektem.

 

Škodí trvalá řasám?
Odpověď zní: ne. 
Ale je potřeba zdůraznit, že i o řasy je potřeba se starat a po trvalé je dobré, pokud se líčíte, používat na odlíčení olejíček, který řasy regeneruje. Tuto proceduru provádějte šetrně, nejen vzhledem k řasám, ale i citlivému očnímu okolí.

K večerní aplikaci je vhodná výživná - většinou bezbarvá gelová - řasenka.

Oči by se neměly silně mnout, protože u velmi slabých řas by se mohly lámat ještě tenčí konečky, ale to platí i bez trvalé.

 

Kdy se dá trvalá aplikovat příště?

- po dvou měsících (v případě, že vydrží déle tedy tehdy, až není na řasách patrná)

 

 

Joomla templates by a4joomla